Nils G Stenqvist oljemålning
2011-10-26
107531
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STENQVIST, Nils (född 1934): "Higgspartikeln", signerad NGS, olja på duk, 54x35 cm
Ytdefekt