Lennart Rodhe tusch
2011-10-26
107526
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 81, tuschlavering, bladstorlek 35x28 cm