Oidentifierad konstnär oljemålning
2011-10-25
107517
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap i solnedgång, otydlig signerad, olja på pannå, 27x39 cm