Ola Billgren litografi
2011-10-30
107514
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Kvinna vid fönster, signerad Ola Billgren 71, 2/325, litografi, 44x39 cm