Etsningar Masolle
2011-10-25
107503
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MASOLLE, Helmer (1884-1969): (2) Dalkulla och dalkarl, signerade MasOlle, etsningar, 25x18 resp. 22x18 cm
Gulnad