Karl Höglund färglitografi
2011-10-25
107500
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÖGLUND, Karl (samtida): Komposition med figurer, signerad Karl Höglund, färglitografi, 250/290, 49,5x37,5 cm