Ivar Morsing oljemålning
2011-10-24
107496
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (född 1919): "Kvinnofigur", signerad I. Morsing -60, olja på duk, 65x80 cm