Olle Carlström oljemålning
2011-10-24
107493
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARLSTRÖM, Olle (1920-2007): Utan titel, signerad och daterad OC -61, olja på duk, 46x55 cm