Ewin Ollers oljemålning
2011-10-24
107484
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Sydländskt landskap, signerad och daterad E Ollers 1945 olja på duk, 49x63 cm