Roland Svensson litografi
2011-10-25
107483
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (född 1910-2003): Vintermotiv, signerad Roland S, färglitografi 126/200, 28x44 cm