Stilleben oljemålning
2011-10-24
107482
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben, 1800-tal, bär signatur, olja på duk, 37x45 cm