Erik Olson litografi
2011-10-25
107481
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Erik (1901-1986): Venus födelse, signerad Erik Olson 1977, 315/360, litografi, 38x54 cm