Olle Nordberg oljemålning
2011-10-24
107470
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Hemmanspar, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 19,5x20,5 cm