Mårten Andersson litografi
2011-10-25
107457
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERSSON, Mårten (född 1934): Ballongfärden, litografi, signerad och daterad 1989, med dedikation, 42x57 cm