Carl Brandt pastell
2011-10-24
107403
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad, C Brandt 98, pastell, 34x52 cm