Flickdockor

Flickdockor
Flickdockor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLICKDOCKOR, 7 st., 1910-20-tal, huvuden i biskvi, varierande kroppar, samtliga med ställningar, höjd 20-29 cm

Diverse skador och slitage

107389

2011-10-27