Damdockor

Damdockor
Damdockor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAMDOCKOR, 8 st, 1800-talets slut, huvuden i biskvi och glaserat porslin, enkla stoppade kroppar, längd 22-60 cm

Diverse skador och lagningar

107380

2011-10-27