Spegel 1700-tal

Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-tal , bronserad, förgylld, höjd 80, bredd 46 cm

Senare glas, listbit saknas, spricka

107356

2011-10-24