Dockor i celluloid

Dockor i celluloid
Dockor i celluloid

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

CELLULOIDDOCKOR, 9 st., 1930-40-tal, längd 14-40 cm

Skador

107326

2011-10-27