Flickdockor 1900-20-tal

Flickdockor 1900-20-tal
Flickdockor 1900-20-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLICKDOCKOR, 2 st, 1900-20-tal, huvuden i biskvi, massakropp resp stoppad kropp med senare underarmar i biskvi, längd 42 cm resp 48 cm

Skador

107321

2011-10-26