Flickdocka i vagn

Flickdocka i vagn
Flickdocka i vagn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKA, 1920-30-tal, sköldpaddsmärkt, huvud och underarmar i celluloid, längd 55 cm, dockvag, 1920-tal, korg i rottong, ekrade metallhjul, medföljer

Dockvagnen med skador

107314

2011-10-26