Flickdockor 1910-20-tal

Flickdockor 1910-20-tal
Flickdockor 1910-20-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKOR, 3 st., 1910-20-tal, olika fabrikat bl a Simon Hallbig, huvuden i biskvi, kroppar i massa, längd 21-33 cm

Skador

107292

2011-10-26