Madeleine Pyk collage
2011-10-26
107224
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Paris, signerad och daterad M R Pyk Paris 1974, collage/blandteknik, 48x31 cm