Madeleine Pyk blandteknik
2011-10-26
107213
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Blommor, signerad och daterad MPyk, blandteknik på tidningspapper, 57x40 cm, oramad
Revor i marginalen