Flickdocka troligen Kestner

Flickdocka troligen Kestner
Flickdocka troligen Kestner

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKA, 1910/20-tal, troligen Kestner, märkt 166, huvud i biskvi, stoppad tygkropp med armar i celluloid, längd 69 cm

Kroppen med slitage och skador

107149

2011-10-24