Madeleine Pyk oljemålning
2011-10-24
107147
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurer, signerad Pyk, olja på pannå, 46x55 cm