Dockor

Dockor
Dockor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POJDOCKOR, 2 st., FLICKDOCKOR, 2 st., 1900-talets första hälft, varav 2 st helt i celluloid, klädda i folkdräkter, längd 40-42, cm, 2 ställningar medföljer

Skador

107141

2011-10-24