Per Hilding Perjons olja
2011-10-23
107133
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PERJONS, Per-Hilding (1911-98): Landskap med fors, signerad Perjons, olja på pannå, 56x50 cm