Axel Lind oljemålning
2011-10-23
107131
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LIND, Axel (1907-1984): Isbelagd sjö, signerad Axel Lind, olja på duk, 27x35 cm