Lars Norrman oljemålning
2011-10-24
107121
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Japanskor, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 35x52 cm