Ulf Wahlberg oljemålning
2011-10-23
107109
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Komposition, signerad Ulf Wahlberg -83, olja på duk, 73x93 cm