Gunnar Zetterström oljemålning
2011-10-23
107104
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, 42x61 cm