Pär Lindblad oljemålning
2011-10-23
107103
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDBLAD, Pär (1907-1981):"Huset vid havet" Varberg, signerad Pär Lindblad, daterad a tergo -45, olja på pannå, 38,5x46 cm