Dockskåpsdockor 1870-80-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOCKSKÅPSDOCKOR, 2 st, porslin, omkring 1870-80-tal, flickor, målade ögon och hår, kroppar i stoppat tyg med halvarmar och ben i biskvi, längd 19 cm vardera, ben och kläder med skador
Ben och kläder med skador.
107066
2011-10-23