Dockskåpsdockor 1870-80-tal

Dockskåpsdockor 1870-80-tal
Dockskåpsdockor 1870-80-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKSKÅPSDOCKOR, 2 st, porslin, omkring 1870-80-tal, flickor, målade ögon och hår, kroppar i stoppat tyg med halvarmar och ben i biskvi, längd 19 cm vardera, ben och kläder med skador

Ben och kläder med skador.

107066

2011-10-23