Flickdocka Armand Marseille

Flickdocka Armand Marseille
Flickdocka Armand Marseille

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKA, biskvi, 1910-20-tal, Armand Marseille, huvud med sköld märkt "370, AM 6 Dep, Armand Marseille, Made in Germany", insatta blå fasta ögon i glas, öppen mun med fyra tänder, brun mohairperuk, kropp i skinn och massa, klädd i folkdräkt, längd 62 cm, ställning medföljer

Händer med obetydliga skador

107064

2011-10-23