Lars-Erik Larsson oljemålning
2024-06-25
107044
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, Lars-Erik (född 1922): Motiv från Långholmen, signerad L Larsson, olja på pannå, 46x54