Olle Lindgren oljemålning
2011-10-22
107031
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDGREN, Olle (född 1930): Sommardans, signerad OL, samt signerad och daterad -72 a tergo, olja på duk, 42x46 cm