Flickdockor bl a Armand Marseille

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKOR, 4 st, 1900-30-tal, bl a Armand Marseille, Heubach Köppelsdorf, kroppar i varierande material, längd 28-45 cm

Diverse skador och reparationer, en docka saknar peruk

107027

2011-10-22