Flickdocka Heinrich Handwerk

Flickdocka Heinrich Handwerk
Flickdocka Heinrich Handwerk
Flickdocka Heinrich Handwerk
Flickdocka Heinrich Handwerk

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLICKDOCKA, 1900-10-tal, Heinrich Handwerk, huvud i biskvi, kulledad kropp i massa, längd 70 cm

En kulled skadad, slitage

107025

2011-10-22