Lok vagnar bl a Bing

Lok vagnar bl a Bing
Lok vagnar bl a Bing

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOK, VAGNAR, 1930-tal, olika fabrikat, bl a Bing

Diverse skador, omarbetningar

107023

2011-10-22