Dockor

Dockor
Dockor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMDOCKOR, 3 st., POJDOCKA samt DAMDOCKHUVUD, samtliga med huvud i glaserat porslin, 1800-talets slut, längd 34-78 cm

Renoverade, diverse skador och lagningar

107017

2011-10-22