Flickdocka Armand Marseille

Flickdocka Armand Marseille
Flickdocka Armand Marseille

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLICKDOCKA, 1900-20-tal, Armand Marseille 390, huvud i biskvi, 5-delad kropp i massa, längd ca 47 cm

Slitage, skador

107016

2011-10-22