Lok vagnar Märklin Bing

Lok vagnar Märklin Bing
Lok vagnar Märklin Bing
Lok vagnar Märklin Bing
Lok vagnar Märklin Bing

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOK, VAGNAR, Märklin och Bing, 1930/50-tal, bestående av 4 ånglok, 1 ellok, 2 personvagnar, 1 godsvagn, 1 bensinvagn, skala 0

2 lok saknar tänder, diverse skador

107011

2011-10-22