Esaias Thorén litografi
2011-10-22
107002
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Sydländska kvinnor, signerad och daterad Esaias Thorén -55, 130/260, färglitografi, 49x38 cm
Med dedikation