"Old mans chair"

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

STOL, Väst-Afrika, höjd 34 cm
PROVENIENS: Inköpt av namngiven bergsingenjör verksam hos Lamco i Liberia 1957-58

Skador

106962

2011-10-23