Netsuke

Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NETSUKE, elfenben, Japan, 1800-tal, signerad, föreställande dödskalle, höjd 3,5 cm

106954

2011-10-22