Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLAR, 1 par, glas, 1800-tal, etsad dekor, höjd 13, diameter 23 cm
Nagg
106923
2011-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här