Skålar i glas etsad dekor
2011-10-21
106923
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR, 1 par, glas, 1800-tal, etsad dekor, höjd 13, diameter 23 cm
Nagg