Skålar i glas etsad dekor

Skålar i glas etsad dekor
Skålar i glas etsad dekor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 1 par, glas, 1800-tal, etsad dekor, höjd 13, diameter 23 cm

Nagg

106923

2011-10-21