Sve Erik Johansson gouache och tusch
2011-10-22
106907
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOHANSSON, Sven Erik (född 1925): Komposition, signerad och daterad SE Johansson 2002, gouache och tusch, 21x25 cm