Glas etsad dekor

Glas etsad dekor
Glas etsad dekor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLAS, 7+3+1+1 st., olika modeller, 1800-tal, etsad dekor

Nagg

106897

2011-10-21