Roland Svensson Västan
2011-10-21
106876
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003):" Västan", färglitografi, signerad och numrerad Roland S., 175/250, 39x32 cm